Pravoslav Urban, Thajsko – jižní ostrovy

Chtěli jsme Vám napsat již dříve, abychom Vám ještě jednou poděkovali za perfektní průvodcovské služby během naší dovolené. Jste skvělá mladá dáma a bude nám ctí a potěšením pokud s Vámi budeme moci zase někam vycestovat. Takže ještě jednou moc děkujeme, bylo to perfektní.

 

Andrea Vasilisin, Thajsko – okruh

Doufám, že Tebe na cestách, co máš teď před sebou, žádné trable a komplikace nepotkají. Přeji pohodové turisty i domorodce a žádné přírodní ani „civilizační“ kalamity .. :O))

Těším se, že třeba v budoucnu bude další příležitost potkat se někde na cestách. Jako průvodkyni i parťáka bych Tě brala všema deseti kamkoliv na světě…!

Co nejvíce příjemných zážitků a vzpomínek z cest přeje Ája Vasilišin

 

Jiřina a Ota Hobstovi, Keňa – safari NP Amboseli, NP Tsavo, NP Masai Mara, NP Naivasha

Co se týče zájezdu, tak jsem byla já i Ota nadšeni, a to nejenom Safari a zvířaty, ale i celou organizací, ubytováním a především Vaší pohodou, informovaností a snahou nám ve všem vyhovět. Bylo vidět, že jste zkušená průvodkyně a nejste v Keni poprvé a snažila jste se nám tu zemi přiblížit co nejvíc. Velmi jsme to ocenili a byli jsme velmi rádi, že jsme za průvodkyni dostali právě Vás. Moc Vám za to děkujeme a pokud se ještě vydáme do dálek, tak si budeme přát právě Vás.

Václav Bobek, Thajsko – sever a jih

Děkuji za operativní vylepšující změny v programu, pevnou ruku ve vedení zájezdu a za pomoc při zklidnění mého spolucestovatele. Cestování singl má vždy problém, že si budeme vyhovovat, ale vychází to 50 na 50 a s tím se musí počítat. Děkuji, že jsi mi umožnila změny v programu a volnost na zájezdu.

Zdraví Vašek Bobek

Soňa Prášková, Thajsko – sever a jih

Ireno,

díky za fotky. Mně se poznávačka Thajska moc líbila – myslím, že to bylo dobře nakombinované – památky, plovoucí trhy, horské kmeny i koupání u moře. Máš přehled, takže informace byly podrobné a organizace cesty, myslím využití místních druhů dopravy, bylo pro mě perfektní. rozhodně lepší než jezdit třeba jen minibusem! Na Thajsko moc vzpomínám.

 

Alena a Ladislav Lichtenbergovi, Indie – Zlatý trojúhelník

 Milá Irenka, ešte raz vďaka za krásnu Indiu a ostávame s pozdravom,

Alena a Ladislav Lichtenbergovi

Jiřina Maršálková, Africké dobrodružství – Keňa, Tanzanie, Uganda

Milá Ireno, moc Ti děkuji za krásné fotky ze společné cesty do Východní
Afriky. Znovu jsem si vychutnala jedinečnou nádheru naší planety, kterou
jsem díky Tvým fotkám mohla zažívat a detailně vidět, to moje oči
neviděly. Moje fotky jsou spíše dokumentární, ovšem taky se docela v
rámci vzniklých možností povedly a jsem za ně ráda. Už si užívám nového
fotoaparátu, doufám, že mě na dalších „toulkách“ nezklame. Takový ráj
zvířat, co jsme viděli…..a množství krásných lidí, dětí, přírody. Jak
čas plyne, jsem šťastná, že jsem tu nádheru mohla vidět a to stojí i za
trochu cestovatelského nepohodlí. Různobarevnými zážitky, po cestách, na
vodě, v bohatě naplněném programu jsi nás, Ireno, provázela a je to i
Tvoje zásluha, že vše se vydařilo ke spokojenosti obou stran. Jsem ráda,
že jsem Tě, poznala jako cílevědomou mladou průvodkyni, která se ráda
podělí o své cestovatelské radosti.
Ještě jednou děkuji za všechnu péči na této cestě.
Měj další nádherné zážitky, šťastné cesty a bezpečné návraty z nich.
Krásné Jaro a veselé Velikonoce Ti přeje Jiřina Maršálková

Richard a Dana Sýkorovi, Africké dobrodružství – Keňa, Tanzanie, Uganda

S naší průvodkyní Irenou Janouškovou jsme byli nadmíru spokojeni. Je zkušená, v prostředí se vyzná, je schopná okamžitě operativně reagovat na změnu situace. K tomu je přátelská a velmi starostlivá.

Díky její starostlivosti byl pro nás tento zájezd v náročném prostředí naprosto pohodovou záležitostí.

Jana Melecká, Zimbabwe – Namibie – Botswana – JAR

Irenko, děkujeme za krásný měsíc prožitý s Tebou v Africe. Díky tomu, že máš o těchto zemích přehled a víš, jak to tam chodí, byl celý zájezd v pohodě. Už jsme Tě doporučili i známým, kteří se na podobnou trasu připravují.
Hodně spokojených klientů přejí Jana a Honza

Hana a Josef Urbáškovi – JAR, Botswana, Zimbabwe

V červenci jsme s manželem absolvovali 25denní zájezd do JAR, SVAZIJSKO, BOTSWANA, ZIMBABWE. Cestou nás provázela Irena Janoušková, která měla největší zásluhu na perfektním průběhu zájezdu. Kromě vysoké odborné úrovně jsme ocenili její organizační schopnosti, obětavost a vytvoření kamarádské atmosféry včetně organizování společných večeří s grilováním. Její nadšení z cestování a dobrá nálada je nakažlivá a všichni jsme se nakazili. Irenko, děkujeme a těšíme se na další cestovatelské zážitky.

Hana a Josef Urbáškovi, Brno 2018

Petr, Ivana a Vojta Hrubí – Tanzanie a Zanzibar září 2020

 Děkujeme Ireně Janouškové, která nám vysvětlila, že máme přijet na safari. Sestavila jedinečný program safari včetně vysoce nadstandardního servisu – neuvěřitelný vlastní kuchař, v kempech nás vždy vítaly postavené stany, což nám umožňovalo zůstat na safari až skoro do tmy.

 Samostatné poděkování si zaslouží řidič – komunikativní, obětavý a s obrovským nadšením pro přírodu. Jeho schopnost koncentrovat se na jízdu a zároveň nacházet zvířata byla pro nás nepochopitelná.

 Sečteno, podtrženo – bylo to úžasné a už teď je jasné, že se chceme vrátit do míst, kde nám bylo dobře. Na nekonečné pláně Serengeti s neuvěřitelným zážitkem migrace zvířat v dobrých rukou Ireny a jejího týmu.

Přejeme nám všem hodně cestovatelských zážitků ( covidu navzdory)!!!

Franz a Izabella Weberovi – Tanzanie a Zanzibar říjen 2020

 Tanzanie je užasná země a jsme rádi, že jsme ji díky Ireně Janouškové mohli poznat celou, včetně 5-denního úžasného safari v Serengeti, kde jsme pozorovali divoké šelmy a mnohá další zvířata, která se pohybovala přímo u nás. Měli jsme s sebou suprového řidiče, skvělého osobního kuchaře a skvělý vyklad v mateřském jazyce(Irenu). Ceny má oproti ostatním velmi příznivé, i přestože safari v Serengeti není levná záležitost. Jídlo 3x denně, velmi chutné, kuchař vařil vše čerstvé vždy když jsme dojeli do kempu, obědy byly formou lunchboxů. Řidič byl místní tudíž věděl přesně kam zajet a kde v kolik být, abychom viděli co nejvíce zvířat. Ubytování bylo v kempech s nádherným výhledem.
Po safari jsme se přesunuli na Zanzibar, kde nám Irena zařídila ubytovani levnější než na bookingu v 4* hotelu, zařídila všechny možné výlety dle našeho přání včetně transferu. Dostali jsme i spoustu užitečných rad. Prostě vše je pro ni Hakuna Matata. Celkový dojem je na jedničku s hvězdičkou. Nebuďte ovce a poznávejte pravou Tanzanii, ne tu v resortech.

Veškeré fotografie naleznete na www.facebook.com/weberovinacestach

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Poslední příspěvky

Cesta do Tanzanie v době kovidové

Cesta do Tanzanie v době kovidové

Severovýchodní šamanská Indie – 7 sester

Severovýchodní šamanská Indie – 7 sester

Kuba

Kuba

Etiopie – země kontrastů

Etiopie – země kontrastů

Ranní Mombasa

Ranní Mombasa